Tablica ogłoszeń!

IMG_20171024_124553

Na ostatnim spotkaniu Marta uporządkowała terminy i związane z nimi aktywności w klubie. Jeszcze raz prośba do wszystkich Klubowiczek o zapoznanie się z tegorocznym „rozkładem jazdy” w poście zatytułowanym „Dzieje się, dzieje!”.

Poza tym uczymy się śpiewać piosenkę świąteczną na występ w Gwiazdobraniu i Dawaniu.

Na 20 listopada (poniedziałek w klubie) przynosimy koperty do Stolika Życzeń, tzn. do kopert wkładamy krótki tekst – fragment wiersza lub aforyzm. Kopertę adresujemy według własnej kreatywności. Przygotowałam dziś czternaście, wycięłam koperty, poskładałam, skleiłam, włożyłam małe karteczki z aforyzmami o miłości, przyjaźni, marzeniach i samomotywacji, podpisałam. Sama przyjemność. Na 20 listopada!

Zbliżają się Andrzejki. W tym roku hasłem przewodnim czarodziejskiego spotkania jest „Dziki Zachód”, czyli wszelkie pomysły dozwolone w obszarze tematyki, w tym ubranie, ozdoby, a może ktoś pokusi się nawet o jedzonko w stylu west. Wejściówka kosztuje 15 zł, przynosimy ze sobą coś do jedzenia. Temat prowadzi Marysia. W programie dobra muzyka naszego DJ WITA, wróżby i szampańska zabawa. I jak zawsze, przychodzimy z parą lub bez pary. Przynosimy dobry humor i chęć do tańca. Do zobaczenia 25 listopada o godz. 16.30 w górnej sali restauracji Smaki Józefowa (dawna Laura), przy ul. Polnej 58 w Józefowie.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s