Na warszawskiej imprezie

IMG_20171126_104417

No i kto by pomyślał, że i my będziemy miały swoje stoisko i poprowadzimy warsztaty na renomowanej imprezie warszawskiej pod nazwą Wielki Kiermasz Bożonarodzeniowy Mojego Mieszkania 2018.

 

20171126_093412_resized

Rozmach imprezy robi wrażenie.

 

W programie, oprócz stoisk z rękodziełami, warsztaty fotografii i stylizacji kadru, warsztaty kreatywnego dziergania, zrób to sam, pokaz florystyczny i, i, i.

 

Nasze Pro prezentowały swoje wyroby, co spotkało się z zainteresowaniem także przedstawicieli prasy.

 

Nasze Artystki, Asia i Jola poprowadziły warsztaty. Asia pokazywała sztukę decoupage dorosłym i dzieciom, Jola – malowanie na szkle. Zarówno dla zwiedzających, jak i kupujących ciekawostką była informacja, że nasze wyroby powstają z surowców wtórnych.

Tradycyjnie, największym powodzeniem cieszyły się nasze brokatowe gwiazdki, wykonane z rolek papieru toaletowego. Wiele z nich jest autorstwa Ani, która także pełniła obsługę prasową. Miałyśmy także wsparcie młodej generacji, dzięki której zaproszeniu mogłyśmy uczestniczyć w tym święcie rękodzieła. To Patrycja, która poprowadziła także warsztat robienia koszyków szydełkiem i pięknych, kolorowych dywaników.

20171126_093603_resized

Na stoiku pyszniły się także bombki karczochowe, które wykonała Marysia. Dodam tylko, że po tym spotkaniu skoczyła nam bardzo oglądalność bloga, z czego bardzo się cieszę!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s