Aktualności Pro Kobiet 50plus

Drogie PRO Kobiety,

mamy do zaproponowania nowe formy aktywności, zapraszamy do skorzystania z mega propozycji. Tego jeszcze u nas nie było. Zapraszamy do nowo powstających grup aktywności prokobiet.

Proszę kliknąć na łącze i otworzy się pełny tekst.

  1. ŚRODY 19.00 – 20.00 – rusza grupa samby brazylijskiej w Józefowie dla kobiet 50+. Opłata za zajęcia, to pokrycie kosztu sali (50 zł/godz.) i instruktora (100 zł/godz.), mamy już na liście 15 kobiet. Jeżeli jesteście zainteresowane, odpiszcie na maila lub dajcie znać smsem.

Zajęcia prowadzi trenerka brazylijka Adriana Goulart (http://www.sambabrasil.pl/adriana-goulart.html) – prawie nasza PRO 🙂 –  w środy, o godzinie 19.00 w sali tańca w Józefowie (ul. Sienkiewicza 2). Liderką grupy jest Wanda Floriańczyk – 601316125.

Dajcie proszę znać kto z Was jest zainteresowany spotkaniem i dołączy. Możemy zorganizować zbiórkę i grupą ruszyć na miejsce. Proszę o informację na maila lub na telefon.

2) wtorki 19.30 – 20.30  tenis stołowy. Tworzymy nową grupę nowe zajęcia:). Zachęcam do skorzystania. Mamy trenera – pan prowadzi sekcję tenisa stołowego w Józefowie. Nasza grupa, to będzie sekcja 50+ tenisa stołowego. Zajęcia odbywać się będą na hali ICSiR (Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji, czyli pływalnia) w Józefowie. Zachęcam, jeśli jesteście zainteresowane Wy lub dojrzali znajomi, kobiety i mężczyźni, zapraszamy. Proszę o informację na maila lub na telefon. Koszt: im nas więcej, tym koszt mniejszy. Koszt zajęć pokrywa koszt sali i koszt trenera.

3) soboty 9.30 – 10.30 – marsze z kijami. Zajęcia bez instruktora z grupą kobiet PRO trasami lasu Michalin/Józefów. Zbiórka co sobotę przy kościele na ulicy Dobrej w Michalinie (Józefów). Zbiórka co sobotę przy kościele na ulicy Dobrej w Michalinie (Józefów). Liderka grupy 9.00 – 10.00 Barbara Goliasz 505 201 998 oraz liderka grupy 9.30 – 10.30: Anna Łuniewska 504 244 729. Jeżeli macie ochotę dołączyć do grupy skontaktujcie się proszę z Anią. Zajęcia bezpłatne.

Jeżeli macie tylko ochotę dołączajcie do nas w poniedziałki do KLUBU PORT – Dom Kultury w Józefowie od godziny 18.00 do 20.00.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Marta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s