Dworski Ogród Jolanty Drawnel i Bernarda Belki

20170825_184513_resized

Kreatywna Jola

To już dziesiąte, jubileuszowe wydanie festiwalu Ogrody Józefowa, który z roku na rok przybiera coraz bardziej atrakcyjną formę. Także i w bieżącej edycji nasza ProKobieta Jola wraz z małżonkiem otworzą drzwi do swojego ogrodu:

do dworskiego ogrodu, wyróżnionego w konkursie na najpiękniejszy ogród w 2016 roku w Józefowie. Ogród, stworzony własnoręcznie ze stu ton kamieni (otoczaków) przez gospodarza domu, jest niepowtarzalnym ogrodem całorocznym. To miniatura gór, wśród których znalazły się oczka wodne i potoki. Wymuszony obieg wody ukazuje rytm serca natury, zaś kominek obok studnia, niedaleko ziemianka otoczona kamiennymi donicami przywołują wspomnienia o naszych przodkach, naszych pradziadach, naszych korzeniach. Tematem przewodnim Dworskiego Ogrodu Jolanty Drawnel i Bernarda Belki będzie uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz celebrowanie Dnia Matki. W programie przewidziany jest występ słowno-muzyczny, przypominający bohaterów walczących o wolność i niepodległość Ojczyzny. Gospodarzom miło będzie gościć osoby, które przybędą w strojach z okresu międzywojennego, tj. z lat dwudziestych i trzydziestych XX w. Równolegle odbędą się wystawy malarstwa, rzeźby i rękodzieła artystycznego. Dla gości przewidziany jest poczęstunek w ogrodowej kawiarence.
Na wydarzenie zapraszają gospodarze:
Jolanta Drawnel i Bernard Belka w Józefowie przy ulicy Nadwiślańskiej 127 A, o godzinie 16.

Więcej o samym festiwalu i interesującym programie znajdą Państwo na stronie Miejskiego Domu Kultury: http://otwarteogrodyjozefow2018.blogspot.com/p/blog-page_41.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s